Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE SI CONSUMABILE HUSQVARNA
- Număr anunț
- DA20597885
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORBII MARI (PRIMARIA CORBII MARI) (CUI 4402612)
- Furnizor / câștigător
- TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
- Cod CPV
- 42676000-5 · Piese pentru unelte manuale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 894,96 RON
- Valoare atribuită
- 894,96 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 08:38
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
894,96 RON
din 894,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro