Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet abonament 5 numere telefon mobil Nelimitat Business DATE L
- Număr anunț
- DA20596090
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
- Furnizor / câștigător
- TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI RO11952970)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 202,65 RON
- Valoare finală
- 202,65 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 15:47
- Data finalizării
- 13.06.2018 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.