Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PACHET ACCCESORII MOTOCOASA
- Număr anunț
- DA20595009
- Autoritate contractantă
- EDILUL C.G.A. S.A. (CUI RO11339178)
- Furnizor / câștigător
- SENSOTECH S.R.L. (CUI RO22602880)
- Cod CPV
- 42950000-0 · Piese pentru utilaje de uz general (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172,27 RON
- Valoare finală
- 172,27 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 15:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.