Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PARTIAL CONFORM ANUNT ADV1013526
- Număr anunț
- DA20594754
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
- Furnizor / câștigător
- IT REPUBLIC SRL (CUI RO21515603)
- Cod CPV
- 42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.059 RON
- Valoare atribuită
- 2.059 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 14:50
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.059 RON
din 2.059 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro