Ofertă acceptată Cumpărare directă

membrana sirrah v4

Număr anunț
DA20604228
Autoritate contractantă
ENET S.A. (CUI RO8123890)
Furnizor / câștigător
RURAL CONSTRUCT SRL (CUI RO2847231)
Cod CPV
44111500-6 · Izolatori si accesorii izolante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.562,50 RON
Valoare atribuită
2.562,50 RON
Data publicării
13.06.2018 12:31
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.562,50 RON

din 2.562,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.