Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

Ciment

Număr anunț
DA20600626
Autoritate contractantă
COMUNA RASCAIETI (PRIMARIA RASCAETI DAMBOVITA) (CUI 17352737)
Furnizor / câștigător
ELUNOS S.R.L. (CUI RO35777663)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,15 RON
Valoare atribuită
226,95 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
13.06.2018 10:28
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,95 RON

din 252,15 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 25,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.