Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Polizor PWS 750-125, include taxa verde 3.36 lei/buc
- Număr anunț
- DA20594128
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- NOVITEC OFFICE SRL (CUI RO23793126)
- Cod CPV
- 44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314,16 RON
- Valoare atribuită
- 314,16 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 14:27
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
314,16 RON
din 314,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro