Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,6% sub estimat
Refacere rigola adiacenta drum de interes local- La Cimitir -inters. cu DJ 665,Com. Vaideeni,Valcea
- Număr anunț
- DA20603448
- Autoritate contractantă
- COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
- Furnizor / câștigător
- AMPHISBENE SRL (CUI 21294480)
- Cod CPV
- 45112500-0 · Lucrari de terasament (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.281,81 RON
- Valoare atribuită
- 79.132,07 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2018 12:05
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
79.132,07 RON
din 81.281,81 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 2.149,74 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.