Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REABILITARE PASARELA PIETONALA IN COM SINPAUL
- Număr anunț
- DA20601354
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANPAUL (CUI 4323497)
- Furnizor / câștigător
- JAKO ZPP SRL (CUI RO27297397)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.775,60 RON
- Valoare atribuită
- 31.775,60 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 10:51
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.775,60 RON
din 31.775,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro