Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Împrejmuire, alei carosabile si pietonale, WC uscat si platforma de gunoi,, la cimitirul Hantesti
- Număr anunț
- DA20595117
- Autoritate contractantă
- Comuna Hantesti (Primaria Comunei Hantesti) (CUI 16031747)
- Furnizor / câștigător
- LUCA DORIN - CONSTRUCŢII PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 28088844)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.000 RON
- Valoare atribuită
- 28.000 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 15:05
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.000 RON
din 28.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro