Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet amenajare loc de joaac " Gradinita"

Număr anunț
DA20603800
Autoritate contractantă
Comuna Dolhesti (CUI 5506727)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37500000-3 · Jocuri si jucarii; atractii de balci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.789,92 RON
Valoare atribuită
16.789,92 RON
Data publicării
13.06.2018 12:16
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.789,92 RON

din 16.789,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.