Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii pirotehnice jocuri de artificii profesionale

Număr anunț
DA36348479
Autoritate contractantă
ORASUL SCORNICESTI (CUI 4491369)
Furnizor / câștigător
FELIMAR COM SRL (CUI 18628688)
Cod CPV
92360000-2 · Servicii de pirotehnie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON