Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire Geam parbriz autoturism Skoda
- Număr anunț
- DA20592270
- Autoritate contractantă
- ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
- Furnizor / câștigător
- AUTO-MIXT S.R.L. (CUI RO13789934)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 575 RON
- Valoare atribuită
- 575 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 13:27
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
575 RON
din 575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro