Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare autoturism Dacia Lodgy din dotarea Primariei comunei Reci

Număr anunț
DA20588443
Autoritate contractantă
Comuna Reci (CUI 4404311)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI RO6682144)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.274,15 RON
Valoare atribuită
3.274,15 RON
Data publicării
12.06.2018 11:14
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
12.06.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.274,15 RON

din 3.274,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.