Atribuită Cumpărare directă

PACHET LANT+ULEI UNGERE

Număr anunț
DA36349010
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA LUNGA (PRIMARIA VALEA LUNGA) (CUI 4344554)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
449,58 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,58 RON