Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII FINANCIARE SI DE ASIGURARE - CASCO SI RCA B07WLP, B65PYU, B65PYV, B65PYP
- Număr anunț
- DA20568124
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- Util Trust-Agent Asigurare SRL (CUI 22459854)
- Cod CPV
- 66000000-0 · Servicii financiare si de asigurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.719 RON
- Valoare finală
- 14.719 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 14:19
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.