Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 18,5% sub estimat
CUTII SI SACI
- Număr anunț
- DA20598886
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
- Furnizor / câștigător
- STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 607 RON
- Valoare atribuită
- 494,50 RON 18,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2018 09:23
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
494,50 RON
din 607 RON estimat
18,5%
Adjudecat la 81,5% din estimat · economie 112,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.