Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector Benq MW533

Număr anunț
DA20597098
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO TIMISOARA (CUI 4691650)
Furnizor / câștigător
LUQAS PC FABRIQUE SRL (CUI RO23436395)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.854,64 RON
Valoare atribuită
18.854,64 RON
Data publicării
12.06.2018 19:52
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.854,64 RON

din 18.854,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.