Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 50,0% sub estimat
SERVICII DE MEDICINA MUNCII
- Număr anunț
- DA20601131
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- KAMARO MED SRL (CUI 34106112)
- Cod CPV
- 85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 650 RON 50,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2018 10:44
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 16:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
650 RON
din 1.300 RON estimat
50,0%
Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 650 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.