Atribuită Cumpărare directă

Accesorii PSI

Număr anunț
DA36349350
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Furnizor / câștigător
EUROLIA ROMTEHNIC SRL (CUI 38202910)
Cod CPV
35111200-7 · Materiale de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.516 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.516 RON