Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASISTENT SOFT
- Număr anunț
- DA20594685
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MIRSID (CUI 23023259)
- Furnizor / câștigător
- INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
- Cod CPV
- 72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 221,34 RON
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 14:47
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2018 16:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240 RON
din 221,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro