Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii tiparire si livrare vouchere de vacanta

Număr anunț
DA20599921
Autoritate contractantă
Agentia pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii, Atragere de Investitii si Promovarea Exportului Ploiesti (CUI 37989506)
Furnizor / câștigător
PLUXEE ROMANIA S.R.L. (CUI RO11071295)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,01 RON
Valoare atribuită
0,01 RON
Data publicării
13.06.2018 10:03
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,01 RON

din 0,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.