Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PT INTRETINERE SCOALA

Număr anunț
DA20603946
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PUIU SEVER (CUI 19190275)
Furnizor / câștigător
SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM ICOMCOOP ORADEA (CUI 48360)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
479,08 RON
Valoare atribuită
479,08 RON
Data publicării
13.06.2018 12:20
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

479,08 RON

din 479,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.