Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de control, achizitie si prelucrare de date pentru tomograf optic in lumina coerenta

Număr anunț
DA20598671
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI RO13221445)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
Cod CPV
32580000-2 · Echipament de prelucrare a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.084 RON
Valoare atribuită
110.084 RON
Data publicării
13.06.2018 09:14
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110.084 RON

din 110.084 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.