Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE CIOCAN ROTOPERCUTOR GBH 2-26 DFR
- Număr anunț
- DA20598213
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PIETE (CUI 14836210)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267,65 RON
- Valoare atribuită
- 267,65 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 08:57
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
267,65 RON
din 267,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro