Ofertă acceptată Cumpărare directă

Benzina fara plumb

Număr anunț
DA20604041
Autoritate contractantă
COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
Furnizor / câștigător
NEVADA-BUTNARU SRL (CUI 3601803)
Cod CPV
09000000-3 · Produse petroliere, combustibil, electricitate si alte surse de energie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.355 RON
Valoare atribuită
2.355 RON
Data publicării
13.06.2018 12:25
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.355 RON

din 2.355 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.