Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei de antrenare in 2 timpi-Huqsvarna si rola fir

Număr anunț
DA20599111
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
LUCIAN AL GEO SRL (CUI RO23469236)
Cod CPV
09211900-0 · Uleiuri lubrifiante pentru tractiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267 RON
Valoare atribuită
267 RON
Data publicării
13.06.2018 09:33
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267 RON

din 267 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.