Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta sisteme de securitate

Număr anunț
DA20585149
Autoritate contractantă
R4245178 MUNICIPIUL TOPLITA
Furnizor / câștigător
DEPISTO STAR SRL (CUI RO13651760)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.478,88 RON
Valoare atribuită
5.478,88 RON
Data publicării
12.06.2018 09:23
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 07:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.478,88 RON

din 5.478,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.