Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie tehnica - verificare/ intretinere generator ESE25DWR (2 buc),ESE40DWR (3 buc),ESE150DWR

Număr anunț
DA20596197
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
ENDRESS ZENESSIS GROUP S.R.L. (CUI RO14762538)
Cod CPV
50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.475 RON
Valoare atribuită
9.475 RON
Data publicării
12.06.2018 15:53
Termen limită
17.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 07:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.475 RON

din 9.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.