Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET NR. 10
- Număr anunț
- DA20586179
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GIUVARASTI (CUI 25323058)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 23235715)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.110 RON
- Valoare atribuită
- 1.110 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 10:00
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.110 RON
din 1.110 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro