Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnizare energie electrica pentru locuri din consum, cate unul din judetele ARAD, Hunedoara, Caras

Număr anunț
DA20609329
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PT PROTECTIA CONSUMATORILOR REG VEST (TIMIS) (CUI 27456824)
Furnizor / câștigător
PPC ENERGIE S.A. (CUI RO22000460)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,43 RON
Valoare atribuită
0,43 RON
Data publicării
13.06.2018 15:44
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,43 RON

din 0,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.