Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSELE SI MATERIALE DE ACOPERIRE A PERETILOR

Număr anunț
DA20609891
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
NICOMYT COM SRL (CUI 16012079)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
446,22 RON
Valoare atribuită
446,22 RON
Data publicării
13.06.2018 16:52
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 16:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

446,22 RON

din 446,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.