Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus filtrant gaze acide (clor, H2S) tip B2, model P2454 B2
- Număr anunț
- DA20607459
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Furnizor / câștigător
- ROMCARBON SA (CUI RO1158050)
- Cod CPV
- 35814000-3 · Masti de gaze (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.304,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.304,10 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 14:23
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.304,10 RON
din 1.304,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro