Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicilui de transport cu 2 microbuze pentru un număr de cca 45 - 50 de persoane

Număr anunț
DA20605543
Autoritate contractantă
Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
Furnizor / câștigător
CEZAR TRANS SRL (CUI RO14425800)
Cod CPV
60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare atribuită
4.400 RON
Data publicării
13.06.2018 13:19
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
13.06.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.400 RON

din 4.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.