Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERINGA 1ML CU AC G25(0,50X25mm) EUROMED
- Număr anunț
- DA20613894
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22 RON
- Valoare atribuită
- 22 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 10:36
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22 RON
din 22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro