Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem Desktop PC Lenovo V520 Tower cu procesor Intel® Core™ i5-7400 3.00 GHz , 10NK0041RI
- Număr anunț
- DA20609238
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.490 RON
- Valoare atribuită
- 12.490 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 15:39
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.06.2018 16:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.490 RON
din 12.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro