Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem injectare ciment- EASYNJECT "S"
- Număr anunț
- DA20608032
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI RO21651699)
- Cod CPV
- 33141626-4 · Truse de dozaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.360 RON
- Valoare atribuită
- 3.360 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 14:45
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.360 RON
din 3.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro