Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set recoltare sange, tip fluturas, albastru, 23G BD Vacutainer, cu adaptor luer inclus, 50 buc/cut
- Număr anunț
- DA20600320
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI RO6220293)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.790 RON
- Valoare atribuită
- 1.790 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 10:17
- Termen limită
- 18.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.790 RON
din 1.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro