Atribuită Cumpărare directă

STICK KINGSTON 128 GB

Număr anunț
DA36350852
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,I.I.MIRONESCU” TAZLAU (CUI 17145570)
Furnizor / câștigător
MATRIX ONLINE SRL (CUI 30931248)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON