Atribuită Cumpărare directă

Acumulator VIDEOPROIECTOR PORTABIL SAMSUNG THE FREESTYLE 2AND GEN LF3CL

Număr anunț
DA36350911
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,I.I.MIRONESCU” TAZLAU (CUI 17145570)
Furnizor / câștigător
MATRIX ONLINE SRL (CUI 30931248)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON