Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Directia Servicii 48701
- Număr anunț
- DA20606795
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- PRO AS COMPANY S.R.L. (CUI RO12869962)
- Cod CPV
- 44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.958 RON
- Valoare atribuită
- 13.958 RON
- Data publicării
- 13.06.2018 14:01
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.958 RON
din 13.958 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro