Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PRODUSE DE PANIFICATIE PENTRU "ZIUA TINERETULUI 2018", COM. BOLDUR, JUD. TIMIS

Număr anunț
DA20615491
Autoritate contractantă
Comuna Boldur (CUI 4357945)
Furnizor / câștigător
ARDELEAN ADRIAN COMPANY SRL (CUI RO5967810)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,30 RON
Valoare atribuită
123,30 RON
Data publicării
14.06.2018 11:34
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,30 RON

din 123,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.