Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTAR

Număr anunț
DA20596444
Autoritate contractantă
LICEUL ST.O.IOSIF RUPEA (CUI 29484600)
Furnizor / câștigător
BOTU IMPEX SRL (CUI RO15756259)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549,16 RON
Valoare atribuită
549,16 RON
Data publicării
12.06.2018 16:08
Termen limită
18.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

549,16 RON

din 549,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.