Ofertă acceptată Cumpărare directă

1 autovehicul FIAT SCUDO– SM06ATH– INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI SATU MARE - RCA

Număr anunț
DA20618598
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 3896976)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
430 RON
Valoare atribuită
430 RON
Data publicării
14.06.2018 13:31
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

430 RON

din 430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.