Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tambur fir T45

Număr anunț
DA20617824
Autoritate contractantă
COMUNA VULCANA-BAI (CUI 4206918)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
155,46 RON
Valoare atribuită
155,46 RON
Data publicării
14.06.2018 13:03
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

155,46 RON

din 155,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.