Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fir trimmy 2.7 / 240 ml
- Număr anunț
- DA20616001
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE LUCHIAN (CUI 21637961)
- Furnizor / câștigător
- DORALCO SRL (CUI RO14606059)
- Cod CPV
- 16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176,47 RON
- Valoare atribuită
- 176,47 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 11:55
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
176,47 RON
din 176,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro