Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET INSTALATII
- Număr anunț
- DA20615113
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE ELISABETA DOAMNA (CUI 3264511)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 42164000-6 · Instalatii auxiliare pentru boilere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.480,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.480,10 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 11:18
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.480,10 RON
din 1.480,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro