Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furtun Flexibil Oxigen 1.5m 200 Bar / 3000 psi

Număr anunț
DA20612631
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M.01912 BORCEA (CUI 32582462)
Furnizor / câștigător
TECHNOLOGY IMPLEMENTATION SRL (CUI 36890406)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.876,38 RON
Valoare atribuită
6.876,38 RON
Data publicării
14.06.2018 09:54
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.876,38 RON

din 6.876,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.