Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Raport de verificari, incercari si probe conform PT C11/2010
- Număr anunț
- DA20611749
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL MOTRU (CUI 5632555)
- Furnizor / câștigător
- BRALLCON PROIECT SRL (CUI 26831097)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 09:19
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro