Atribuită Cumpărare directă

VERIFICARI PERIODICE A PRIZELOR DE PAMANT SI CONTINUITATII NULULUI DE PROTECTIE

Număr anunț
DA36351254
Autoritate contractantă
LICEUL Traian Vuia Craiova (CUI 5077692)
Furnizor / câștigător
OWJ ELECTRIC SRL (CUI 36795005)
Cod CPV
71314000-2 · Servicii de energie electrica si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
26.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON